Australijska filmska ukrštanja

Program 1

Tehnološki univerzitet „Svinbern“

 

Magija Melburna

 

Ostavi trag

5:18

2016

REŽIJA

Medlin Makena

PRODUKCIJA

Medlin Makena 

SCENARIO

Medlin Makena

KAMERA

Zakarija Garmsiri

MONTAŽA

Medlin Makena


Ratne igre

5:09

2012

REŽIJA

Ema Bučol 

PRODUKCIJA

Ema Bučol, Konor O’Kin 

KAMERA

Kris Krunz 

MONTAŽA

Tomas Papandoniju


Osvajanje Berka

05:28

2014

REŽIJA

Tori Stajls 

PRODUKCIJA

Tori Stajls 

KAMERA

Met Makgil, Dejmon Smedli, Džejson Kozgrejv

MONTAŽA

Tori Stajls, Meseret Bilej


Tramvajske svirke

05:20

2014

REŽIJA

Ejmi Gregori 

PRODUKCIJA

Ejmi Gregori 

SCENARIO

Ejmi Gregori 

KAMERA

Loren Artur, Ejmi Gregori

MONTAŽA

Medison Kranvel, Ejmi Gregor


Pioniri i entuzijasti

 

Život na traci

7:36

2013

REŽIJA

Oskar Stranđo 

PRODUKCIJA

Dejvid Valkenet, Oskar Stranđo 

KAMERA

Džek Ralf 

MONTAŽA

Oskar Stranđo


G-din Kanu

7:27

2012

REŽIJA

Džefri Bilingam 

PRODUKCIJA

Džefri Bilingam 

KAMERA

Dastin Sarten 

MONTAŽA

Džefri Bilingam 


Priče o etničkoj raznolikosti

 

Rakas

8:00

2010

REŽIJA

Asuman Ozgonul 

PRODUKCIJA

Asuman Ozgonul 

KAMERA

Karl Alison

MONTAŽA

Rukmal Niroš 


Prvi poljubac 

REŽIJA

Sara Vasilas 

PRODUKCIJA

Sara Vasilas 

KAMERA

Ejmi Delar 

MONTAŽA

Sara Vasilas 


Polupuno

5:09

2012

REŽIJA

Kristijan Manabat

PRODUKCIJA

Kristijan Manabat 

KAMERA

Kristijan Manabat 

MONTAŽA

Kristijan Manabat


Nada

6:56

2016

REŽIJA

Edeva Mijasis 

PRODUKCIJA

Šanet Pen

SCENARIO

Edeva Mijasis 

KAMERA

Miša Vang 

MONTAŽA

Majkl Surja 


Sestrica

6:26

2015

REŽIJA

Orson Dejle 

PRODUKCIJA

Baris Ulsoj 

KAMERA

Baris Ulsoj 

MONTAŽA

Vil Tompson 


Urođenička kultura u fokusu

 

Potez 

6:45

2015

REŽIJA

Kameron Traford

PRODUKCIJA

Vil Zur, Lija Traford 

KAMERA

Henri Gosper, Kameron Traford, Met Nguen 

MONTAŽA

Kameron Traford, Meseret Bilej 


Mladi Australijanci u inostranstvu

 

Hata

02:29

2014

REŽIJA

Tomas Smits

PRODUKCIJA

Džošua Makoli

KAMERA

Džošua Makoli, Tomas Smits, Angus Volis, Tori Stajls, Met Makgil

MONTAŽA

Džošua Makoli, Tomas Smits


Idi 

3:39

REŽIJA

Tomas O’Hehir 

PRODUKCIJA

Gabi Fišer 

SCENARIO

Gabi Fišer, Tomas O’Hehir 

KAMERA

Gabi Fišer, Tomas O’Hehir

MONTAŽA

Tomas O’Hehir 


Program 2 

Barkly Regional Arts

 

CLASSICAL CULTURE IN THE BARKLY

2:30

2016

PRODUKCIJA

Media Mob, Barkly Regional Arts


MEDIA MOB DOCUMENTARY

13:45

2014

REŽIJA

Lincoln MacKinnon

PRODUKCIJA

Barkly Regional Arts

MENADŽER PROJEKTA

Kathy Burns

KAMERA

Sean Bahr-Kelly, Lincoln MacKinnon, Shayne Teece-Johnson, Jackson Dawson and Russell Habas

MONTAŽA ZVUKA

Lincoln MacKinnon

KOLOR KOREKCIJA

Lincoln MacKinnon


A PLACECALLED WALAPUNPA

48:00

2016

REŽIJA

Lincoln MacKinnon

PRODUKCIJA

Barkly Regional Arts

MENADŽER PROJEKTA

Kathy Burns

KAMERA

Sean Bahr-Kelly, Lincoln MacKinnon and Stuart Liddell

ZVUK

Sean Bahr-Kelly and Lincoln MacKinnon

MONTAŽA

Sean Bahr-Kelly, Lincoln MacKinnon and Leslie Petyerre Thompson

MONTAŽA ZVUKA

Sean Bahr-Kelly and Lincoln MacKinnon

KOLOR KOREKCIJA

Sean Bahr-Kelly and Lincoln MacKinnon

PREVOD

Maureen O’Keefe and Rosemary Plummer


BARKLY YARNING: PRISCILLA MICK

4:00

2012

PRODUKCIJA

Media Mob, Barkly Regional Arts


BARKLY YARNING: SHELAGH WALSH

3:30

2012

PRODUKCIJA

Media Mob, Barkly Regional Arts


MEET YOUR LOCAL ARTIST MAUREEN O’KEEFE

3:30

PRODUKCIJA

Media Mob, Barkly Regional Arts


BARKLY YARNING: ADAM DRAKE

3:30

2012

PRODUKCIJA

Media Mob, Barkly Regional Arts


ARTIST PROFILE: NATASHA MAY

4:40

2016

KAMERA

Sean Bahr-Kelly

MONTAŽA

Sean Bahr-Kelly


SALTWATER PEOPLE SONG

 

SHELLIE MORRIS & THE BORROLOOLA SONGWOMEN

2:50

2013

PRODUKCIJA

Tim Cole

KAMERA

Tim Cole

MONTAŽA

Tim Cole