Аустралијска филмска укрштања

Програм 1 

Технолошки универзитет „Свинберн“

 

Магија Мелбурна

 

Остави траг

5:18

2016

РЕЖИЈА

Медлин Макена 

ПРОДУКЦИЈА

Медлин Макена 

СЦЕНАРИО

Медлин Макена

КАМЕРА

Закарија Гармсири 

МОНТАЖА

Медлин Макена 


Ратне игре

5:09

2012

РЕЖИЈА

Ема Бучол 

ПРОДУКЦИЈА

Ема Бучол, Конор О’Кин 

КАМЕРА

Крис Крунз 

МОНТАЖА

Томас Папандонију 


Освајање Берка

05:28

2014

РЕЖИЈА

Тори Стајлс 

ПРОДУКЦИЈА

Тори Стајлс 

КАМЕРА

Мет Макгил, Дејмон Смедли, Џејсон Козгрејв 

МОНТАЖА

Тори Стајлс, Месерет Билеј 


Трамвајске свирке

05:20

2014

РЕЖИЈА

Ејми Грегори 

ПРОДУКЦИЈА

Ејми Грегори 

СЦЕНАРИО

Ејми Грегори 

КАМЕРА

Лорен Артур, Ејми Грегори

МОНТАЖА

Медисон Кранвел, Ејми Грегори 


Пионири и ентузијасти

 

Живот на траци

7:36

2013

РЕЖИЈА

Оскар Странђо 

ПРОДУКЦИЈА

Дејвид Валкенет, Оскар Странђо 

КАМЕРА

Џек Ралф 

МОНТАЖА

Оскар Странђо 


Г-дин Кану

7:27

2012

РЕЖИЈА

Џефри Билингам

ПРОДУКЦИЈА

Џефри Билингам 

КАМЕРА

Дастин Сартен

МОНТАЖА

Џефри Билингам 


Приче о етничкој разноликости

 

Ракас

8:00

2010

РЕЖИЈА

Асуман Озгонул 

ПРОДУКЦИЈА

Асуман Озгонул 

КАМЕРА

Карл Алисон 

МОНТАЖА

Рукмал Нирош


Први пољубац 

РЕЖИЈА

Сара Василас 

ПРОДУКЦИЈА

Сара Василас 

КАМЕРА

Ејми Делар 

МОНТАЖА

Сара Василас


Полупуно

5:09

2012

РЕЖИЈА

Кристијан Манабат 

ПРОДУКЦИЈА

Кристијан Манабат 

КАМЕРА

Кристијан Манабат 

МОНТАЖА

Кристијан Манабат 


Нада

6:56

2016

РЕЖИЈА

Едева Мијасис 

ПРОДУКЦИЈА

Шанет Пен

СЦЕНАРИО

Едева Мијасис 

КАМЕРА

Миша Ванг 

МОНТАЖА

Мајкл Сурја


Сестрица

6:26

2015

РЕЖИЈА

Орсон Дејле 

ПРОДУКЦИЈА

Барис Улсо

КАМЕРА

Барис Улсој

МОНТАЖА

Вил Томпсон / Will Thomson


 

Урођеничка култура у фокусу

 

Потез

6:45

2015

РЕЖИЈА

Камерон Трафорд 

ПРОДУКЦИЈА

Вил Зур, Лија Трафорд

КАМЕРА

Хенри Госпер, Камерон Трафорд, Мет Нгуен 

МОНТАЖА

Камерон Трафорд, Месерет Билеј


Млади Аустралијанци у иностранству

 

Хата

02:29

2014

РЕЖИЈА

Томас Смитс 

ПРОДУКЦИЈА

Џошуа Маколи 

КАМЕРА

Џошуа Маколи, Томас Смитс, Ангус Волис, Тори Стајлс, Мет Макгил 

МОНТАЖА

Џошуа Маколи, Томас Смитс 


Иди 

3:39

РЕЖИЈА

Томас О’Хехир 

ПРОДУКЦИЈА

Габи Фишер 

СЦЕНАРИО

Габи Фишер, Томас О’Хехир

КАМЕРА

Габи Фишер, Томас О’Хехир

МОНТАЖА

Томас О’Хехир


Програм 2 

Barkly Regional Arts

 

CLASSICAL CULTURE IN THE BARKLY

2:30

2016

ПРОДУКЦИЈА

Media Mob, Barkly Regional Arts

 

MEDIA MOB DOCUMENTARY

13:45

2014

РЕЖИЈА

Lincoln MacKinnon

ПРОДУКЦИЈА

Barkly Regional Arts

МЕНАЏЕР ПРОЈЕКТА

Kathy Burns

КАМЕРА

Sean Bahr-Kelly, Lincoln MacKinnon, Shayne Teece-Johnson, Jackson Dawson and Russell Habas

МОНТАЖА ЗВУКА

Lincoln MacKinnon

КОЛОР КОРЕКЦИЈА

Lincoln MacKinnon

 

A PLACE CALLED WALAPUNPA

48:00

2016

РЕЖИЈА

Lincoln MacKinnon

ПРОДУКЦИЈА

Barkly Regional Arts

МЕНАЏЕР ПРОЈЕКТА

Kathy Burns

КАМЕРА

Sean Bahr-Kelly, Lincoln MacKinnon and Stuart Liddell

ЗВУК

Sean Bahr-Kelly and Lincoln MacKinnon

МОНТАЖА

Sean Bahr-Kelly, Lincoln MacKinnon and Leslie Petyerre Thompson

МОНТАЖА ЗВУКА

Sean Bahr-Kelly and Lincoln MacKinnon

КОЛОР КОРЕКЦИЈА

Sean Bahr-Kelly and Lincoln MacKinnon

ПРЕВОД

Maureen O’Keefe and Rosemary Plummer

 

BARKLY YARNING: PRISCILLA MICK

4:00

2012

ПРОДУКЦИЈА

Media Mob, Barkly Regional Arts

 

BARKLY YARNING: SHELAGH WALSH

3:30

2012

ПРОДУКЦИЈА

Media Mob, Barkly Regional Arts

 

MEET YOUR LOCAL ARTIST MAUREEN O’KEEFE

3:30

ПРОДУКЦИЈА

Media Mob, Barkly Regional Arts

 

BARKLY YARNING: ADAM DRAKE

3:30

2012

ПРОДУКЦИЈА

Media Mob, Barkly Regional Arts

 

ARTIST PROFILE: NATASHA MAY

4:40

2016

КАМЕРА

Sean Bahr-Kelly

МОНТАЖА

Sean Bahr-Kelly

 

SALTWATER PEOPLE SONG

 

SHELLIE MORRIS & THE BORROLOOLA SONGWOMEN

2:50

2013

ПРОДУКЦИЈА

Tim Cole

КАМЕРА

Tim Cole

МОНТАЖА

Tim Cole

Програм 2017